Wszystkie kursy

Sięgnij po wiedzę już dziś!

Wszystkie poniższej dostępne kursy on-line zostały przygotowane tak, aby każdy kto planuje założyć firmę lub już ją prowadzi, znalazł dla siebie potrzebne informacje

Chcesz więcej materiałów szkoleniowych?

149,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 3 Lessons

Jak założyć działalność gospodarczą?

Boisz się Urzędu Skarbowego i ZUSu? Chcesz założyć działalność, ale strach przed formalnościami blokuje Twoje działania? Złóż ze mną krok po kroku wniosek o zarejestrowanie działalności gospodarczej, aby nic co ważne Ci nie umknęło.

99,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 7 Lessons

Legalna sprzedaż w Internecie krok po kroku

O co zadbać rozpoczynając sprzedaż w Internecie? Czy musisz mieć firmę, aby sprzedawać? Jak prowadzić marketing w social mediach? Jakie dokumenty musisz posiadać? W trakcie szkolenia odpowiemy na te i inne nurtujące Cię pytania.

249,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 11 Lessons

Formy prowadzenia działalności gospodarczej

Jaką formę działalności najlepiej wybrać dla swojego biznesu? Jakie rodzaje spółek funkcjonują w Polsce? Która forma działalności bardziej się opłaca i co z ZUSem oraz podatkami? Zapisz się już dziś, żeby poznać odpowiedzi!

149,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 4 Lessons

Własna firma dla rękodzielników

Tworzysz biżuterię, szyjesz, a może wyplatasz makramy? Masz super pomysł na biznes, ale przeraża Cię „papierologia” i podatki? Chcesz rozpocząć działalność nierejestrową, ale nie wiesz jak zacząć?

179,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 5 Lessons

Księgowość w firmie

Chcesz nauczyć się księgowania? Poznać od środka na czym polega rozliczanie w firmie? A może chcesz się przebranżowić i zacząć szkolić się w tym kierunku? Opanuj podstawy księgowości w kilku lekcjach.

Cierpliwości!

Już wkrótce pojawią się tu nowe szkolenia przygotowane przez naszych świetnych trenerów!
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Platformy Pitu Citu!

Twój koszyk
Scroll to Top