Wszystkie kursy

Sięgnij po wiedzę już dziś!

Wszystkie poniższej dostępne kursy on-line zostały przygotowane tak, aby każdy kto planuje założyć firmę lub już ją prowadzi, znalazł dla siebie potrzebne informacje

Chcesz więcej materiałów szkoleniowych?

149,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 3 Lessons

Jak założyć działalność gospodarczą?

Boisz się Urzędu Skarbowego i ZUSu? Chcesz założyć działalność, ale strach przed formalnościami blokuje Twoje działania? Złóż ze mną krok po kroku wniosek o zarejestrowanie działalności gospodarczej, aby nic co ważne Ci nie umknęło.

99,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 7 Lessons

Legalna sprzedaż w Internecie krok po kroku

O co zadbać rozpoczynając sprzedaż w Internecie? Czy musisz mieć firmę, aby sprzedawać? Jak prowadzić marketing w social mediach? Jakie dokumenty musisz posiadać? W trakcie szkolenia odpowiemy na te i inne nurtujące Cię pytania.

249,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 11 Lessons

Formy prowadzenia działalności gospodarczej

Jaką formę działalności najlepiej wybrać dla swojego biznesu? Jakie rodzaje spółek funkcjonują w Polsce? Która forma działalności bardziej się opłaca i co z ZUSem oraz podatkami? Zapisz się już dziś, żeby poznać odpowiedzi!

149,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 4 Lessons

Własna firma dla rękodzielników

Tworzysz biżuterię, szyjesz, a może wyplatasz makramy? Masz super pomysł na biznes, ale przeraża Cię „papierologia” i podatki? Chcesz rozpocząć działalność nierejestrową, ale nie wiesz jak zacząć?

179,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 5 Lessons

Księgowość w firmie

Chcesz nauczyć się księgowania? Poznać od środka na czym polega rozliczanie w firmie? A może chcesz się przebranżowić i zacząć szkolić się w tym kierunku? Opanuj podstawy księgowości w kilku lekcjach.

129,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 9 Lessons

Podstawy podatku VAT

Co to znaczy być "vatowcem"? Podatek VAT miesięczny czy kwartalny? Kto ma obowiązek rejestracji do VAT i jak to zrobić? Dowiedz się wszystkiego co najważniejsze o podatku VAT!

99,00 PLN
Cezary Borowski
Cezary Borowski 7 Lessons

Newsletter zgodny z prawem

Jak powinien wyglądać proces zapisu na newsletter oraz w jaki sposób można wygodnie wdrożyć go zgodnie z prawem? Odpowiemy na te oraz inne pytania związane z mailingiem.

Cierpliwości!

Już wkrótce pojawią się tu nowe szkolenia przygotowane przez naszych świetnych trenerów!
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Platformy Pitu Citu!

Twój koszyk
Scroll to Top